Blog

İş Elbiseleri için Dikkat Edilmesi Gerekenler

İş Elbiseleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

İŞ ELBİSELERİ
İş yaşamında hangi sektörde olursanız olun sektörün kendine özel kuralları vardır. Özellikle personelin güvenliğinin, sağlığının ya da şirketin imajının yansıtıldığı durumlarda ihtiyaca yönelik iş elbiseleri kullanılır. Firmamız tam da bu noktada şirketinizi ve çalışanlarınızı düşünerek marka kimliğinize uygun olarak tasarlanan hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünleriyle en iyi hizmet için yanınızdadır. Çalışanlarınızın çalışma koşulları da düşülerek hazırlanan iş elbiseleri / elbiseleri marka imajınızı desteklediği gibi çalışanlarınız için de şirket sadakati oluşturarak pozitif etki yaratılmasına yardımcı olur.
İş elbiseleri üretiminde belirleyici faktörler arasında mevsim şartları, ürünün kullanılacağı sektör, rahatlık gibi pek çok faktör yer alır. Personelinizin daha rahat çalışmasına olanak sağlayan tüm faktörler firmamız tarafından düşünülerek şirketinize özel renk, desen, kumaş seçimi sonrasında marka imajınıza uygun iş elbiseleri üretim süreci de başlar.
Firmanızın ihtiyacına yönelik tercih edilen iş kıyafetleri / elbiseleri üretiminde personelin ihtiyacına yönelik pantolon, ceket, gömlek gibi farklı ürünlerle de kıyafet eklemeleri yapılabilir. Buradaki en önemli amaç çalışanlarınızın sağlığı da düşünülerek ilkbahar, yaz, kıs ve sonbahar mevsimlerinde de kullanabilecekleri iş kıyafetleri / elbiselerine de sahip olmalarıdır. Çalışanların konforu düşünülerek tercih edilen kumaş ve renk tercihleri uzman ekibimiz tarafından tasarlandıktan sonra hızlı ve kaliteli bir şekilde dikim işlemine geçilir. Fermuar, düğme, şerit de dahil olmak üzere tüm detayların düşünülerek hazırlandığı iş kıyafetleri / elbiseleri personelinizin rahatlıkla giyebilmesi için hazır hale getirilir.

İş Elbiseleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Şirketinizin imajı, uygun çalışma koşullarının oluşturulması ya da çalışanlarınızın şirketinize duydukları bağlılığın arttırılması için tercih edilen markanıza uygun iş kıyafetleri / elbiseleri günümüzde en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Firmanız ve çalışanlarınız için en doğru ürünü almaya karar verirken değerlendirmeniz gereken noktalar aşağıda yer almaktadır.
Yıllık çalışan sayısı, çalışma zamanları, sağlık ve güvenlik şartlarını da göz önüne alarak bütçenin oluşturulması atılması gereken ilk adımdır.
İş elbiseleri sürecinde düşünülmesi gereken fiyat uygunluğu değil kalite – fiyat performans dengesinin oluşturulmasıdır.
İş elbiseleri kullanım süreleri hesaplanarak kıyafet alım sürecine başlanmalıdır.
Tercih edilen kıyafet modellerinde imaj önemli olduğu kadar kıyafeti kullanacak personelin sağlığı ve konforu da düşünülerek hareket edilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X
Merhaba